20110402-PH-KAD-GR-178

Kalendar natjecanja HHS-a

KALENDAR NATJECANJA ZA 2019. GODINU

Odaberite:

Siječanj

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
02.-11. Bazične pripreme kadetske reprezentacije 2019 kadeti GR Gospić CRO Pripreme
07.-16. Bazične pripreme juniorske reprezentacije 2019 juniori GR Gospić CRO Pripreme
18.-19. Seminar za trenere i suce 2019 Kr. Toplice CRO Seminar
20. Prvenstvo županije za kadete i seniore GR 2019 kadeti i seniori GR po regijama CRO Prvenstvo
21.01.-01.02. Bazične pripreme seniorske reprezentacije 2019 seniori GR Gospić CRO Pripreme
26. Prvenstvo Hrvatske za U-23 GR 2019 U-23 GR Varaždin CRO Prvenstvo

Veljača

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
02. 1. krug međunarodne lige za kadete 2019 kadeti GR Brezovica CRO Liga
04.-08. Specifične pripreme seniorske reprezentacije 2019 seniori GR Zagreb CRO Pripreme
08.-10. Međunarodni UWW turnir "GRAND PRIX ZAGREB OPEN" 2019 seniori GR Zagreb CRO UWW turnir
16. Prvenstvo Hrvatske za seniore GR 2019 seniori GR Zagreb CRO Prvenstvo
18.-22. Specifične pripreme seniorske reprezentacije 2019 seniori GR Tata HUN Pripreme
18.-28. Pripreme U-23 reprezentacije za EP U-23 GR Kiev UKR Pripreme
22.-24. Međunarodni UWW turnir "GRAND PRIX OF HUNGARY" 2019 seniori GR Gyor HUN UWW turnir
23. Prvenstvo Hrvatske za kadete GR 2019 kadeti GR Brezovica CRO Prvenstvo
24. Početničko prvenstvo županija za dječake i djevojčice SL 2019 djevojčice i dječaci početnici SL, HŽ po regijama CRO Prvenstvo

Ožujak

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
01.-04. Završne pripreme U-23 za EP 2019 U-23 GR Sesvete CRO Pripreme
05.-10. Prvenstvo Europe za U-23 2019 U-23 GR Novi Sad SRB Prvenstvo
09. Prvenstvo županije za mlađe i starije dječake GR 2019 mlađi i stariji dječaci GR po regijama CRO Prvenstvo
09.-10. Premijer I Hrvatska Hrvačka Liga 2019 1. kolo seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
11.-22. Specifične pripreme seniorske reprezentacije 2019 seniori GR Poreč CRO Pripreme
15.-17. Međunarodni turnir "Chomutov" 2019 kadeti i juniori GR Chomutov CZE Turnir
16.-17. Premijer I Hrvatska Hrvačka Liga 2019 2. kolo seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
18.-22. Specifične pripreme kadetske reprezentacije 2019 kadeti GR Chomutov CZE Pripreme
23. Prvenstvo Hrvatske za starije dječake GR 2019 stariji dječaci GR Zagreb CRO Prvenstvo
23.-24. Premijer I Hrvatska Hrvačka Liga 2019 3. kolo seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
24. Prvenstvo županije za juniore GR 2019 Juniori GR po regijama CRO Prvenstvo
30. Prvenstvo Hrvatske za juniore GR 2019 Juniori GR Sisak CRO Prvenstvo

Travanj

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
05.-07. Međunarodni UWW turnir "Trofej Jadrana" 2019 Juniori GR Poreč CRO UWW turnir
08.-12. Specifične pripreme juniorske reprezentacije 2019 Juniori GR Poreč CRO Pripreme
08.-14. Prvenstvo Europe za seniore 2019 seniori Bucharest ROM Prvenstvo
13. Prvenstvo Hrvatske za mlađe dječake GR 2019 mlađi dječaci GR Zagreb CRO Prvenstvo
22.-26. Specifične pripreme kadetske reprezentacije 2019 kadeti GR Zagreb CRO Pripreme
26.-28. Međunarodni UWW turnir "Croatia Open" 2019 kadeti GR Zagreb CRO UWW turnir
27.-28. Premijer I Hrvatska Hrvačka Liga 2019 4. kolo seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga

Svibanj

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
04. 2. krug školske lige za dječake GR 2018-2019 dječaci GR po regijama CRO Liga
04.-05. Premijer I Hrvatska Hrvačka Liga 2019 5. kolo seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
09.-12. Međunarodni UWW turnir " Constantin Alexandru and Ioan W. Popovici " 2019 kadeti i kadetkinje GR,HŽ Bucharest ROM UWW turnir
09.-12. Međunarodni UWW turnir "XXIII Outstanding Ukrainian Wrestlers and Coaches Memorial" 2019 seniori GR Kiev UKR UWW turnir
13.-23. Specifične pripreme seniorske reprezentacije 2019 seniori GR Kiev UKR Pripreme
14.-24. Specifične pripreme juniorske reprezentacije 2019 juniori GR Minsk BLR Pripreme
17.-19. Međunarodni UWW turnir "Refik Memišević Brale" 2019 kadeti GR Subotica SRB UWW turnir
18. Finale školske lige Zagrebačke regije GR 2018-2019 dječaci GR Zagreb CRO Liga
24.-26. Međunarodni UWW turnir "Ljubomir Ivanović Gedža" 2019 seniori GR Mladenovac SRB UWW turnir
28.-31. Završne pripreme juniorske reprezentacije za EP 2019 Juniori GR Sesvete CRO Pripreme

Lipanj

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
03.-09. Prvenstvo Europe za juniore 2019 Juniori GR Pontevedra ESP Prvenstvo
03.-14. Završne pripreme kadetske reprezentacije za EP 2019 kadeti GR Temisoara ROM Pripreme
13.-21. Završne pripreme seniorske reprezentacije za Europske Igre 2019 seniori GR Minsk BLR Pripreme
17.-23. Prvenstvo Europe za kadete 2019 kadeti i kadetkinje GR, HŽ Faenza ITA Prvenstvo
18.-20. Svjetske školske igre U-15 2019 dječaci U-15 GR Budapest HUN Igre
25.-30. Europske Igre 2019 seniori GR Minsk BLR Igre
28.-30. Prvenstvo Europe za U-15 2019 dječaci U-15 GR Krakow POL Prvenstvo

Srpanj

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
15.-26. Završne pripreme kadetske reprezentacije za SP 2019 kadeti GR CRO Pripreme
15.-26. Specifične pripreme seniorske reprezentacije 2019 seniori GR Gospić CRO Pripreme
21.-31. Završne pripreme juniorske reprezentacije za SP 2019 juniori GR Minsk BLR Pripreme
29.07.-04.08. Prvenstvo svijeta za kadete 2019 Kadeti GR Sofia BUL Prvenstvo

Kolovoz

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
02.-04. Međunarodni UWW turnir "Pytlasinski" 2019 seniori GR Warsaw POL UWW turnir
05.-16. Specifične pripreme seniorske reprezentacije 2019 seniori GR Warsaw POL Pripreme
05.-16. Specifične pripreme seniorske reprezentacije 2019 seniori GR Warsaw POL Pripreme
05.-09. Završne pripreme juniorske reprezentacije za SP 2019 Juniori GR Gospić CRO Pripreme
12.-18. Prvenstvo svijeta za juniore 2019 Juniori GR Talin EST Prvenstvo
12.-01.09. Ljetni kamp SHŠGZ mlađi i stariji dječaci, kadeti GR Zadar CRO Pripreme
26.-30. Završne pripreme seniorske reprezentacije za SP 2019 seniori GR Tata HUN Pripreme

Rujan

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
14.-22. Prvenstvo svijeta za seniore 2019 seniori GR Astana KAZ Prvenstvo

Listopad

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
05.-06. Premijer I Hrvatska Hrvačka Liga 2019 6. kolo seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
08.-13. Prvenstvo svijeta za veterane 2019 veterani GR Tbilisi GEO Prvenstvo

Studeni

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
09.-10. Premijer I Hrvatska Hrvačka Liga 2019 7 kolo seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
16.-17. Premijer I Hrvatska Hrvačka Liga 2019 8. kolo seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
23.-24. Premijer I Hrvatska Hrvačka Liga 2019 9. kolo seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
23. I Hrvatska Hrvačka Liga 2019 1. turnir seniori GR Zagreb CRO Liga
30.11.-01.12. Premijer I Hrvatska Hrvačka Liga 2019 10. kolo seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
 

Kalendar natjecanja HHS-a za 2019

(radni - od 01.veljače 2019. godine)

 

Kalendar HHS-a nije konačan, već je stalno podložan manjim promjenama tijekom godine, tako da su uvijek moguće njegove izmjene i dopune temeljem dobrih sugestija i trenutne situacije u Savezu. Prijedloge za njegove izmjene i dopune molimo dostaviti u pisanom obliku naslovljeno na  Stručno trenersku komisiju HHS-a.

Molimo hrvačke klubove Saveza  da kandidiraju za organizaciju pojedinih natjecanja  koja su pod oznakom natječaj kako se ona ne bi održavala stalno u Zagrebu, već bi se disperziralo na sve regije u cilju popularizacije hrvanja i u drugim sredinama.

Sukladno pozivima stranih reprezentacija za međunarodne pripreme i natjecanja, te odobrenju termina za pripreme u sklopu sporazuma HOO- HV, moguće su i izmjene i dopune kalendara.

 


S poštovanjem,
Darko Rogalo, prof.
(predsjednik Stručno trenerske komisije)


VAŽNI LINKOVI

United World Wrestling CELA (European amateur wrestling federation) Hrvatski Olimpijski Odbor KIF (Kineziološki fakultet u Zagrebu) Zagrebački športski savez Database

SPONZORI

JANAF-150x60 SITAL d.o.o. Hrvatska Elektroprivreda M pro sport