Slider-Neven4-manji Aktualnosti
14/06/2011

Raspored treninga seniorske hrvačke reprezentacije u periodu 15.06. - 06.07.2011.

Trener reprezentacije Davor Jakubek planirao je treninge reprezentacije od 15.06. – 06.07.2011. godine.

Treninzi će se održavati po dogovorenoj satnici na slijedećim lokacijama:

Dan Datum Od Do Lokacija
Srijeda 15.06. 20:00h 22:00h HK "Lika", Trg žrtava faš. 3, Zgb
Četvrtak 16.06. 20:30h 22:00h HK "Zagreb" (ŠSD "Pešćenica"), Zgb
Petak 17.06. 20:00h 22:00h HK "Lika", Trg žrtava faš. 3, Zgb
Ponedjeljak 20.06. 20:00h 22:00h HK "Vindija", Zagrebačka 85, VŽ
Utorak 21.06. 20:00h 22:00h HK "Metalac", KF, Horvaćanski .z. 15, Zgb
Petak 24.06. 20:15h 22:00h HK "Lika", Trg žrtava faš. 3, Zgb
Ponedjeljak 27.06. 20:00h 22:00h HK "Vindija", Zagrebačka 85, VŽ
Utorak 28.06. 20:00h 22:00h HK "Metalac", KF, Horvaćanski .z. 15, Zgb
Četvrtak 30.06. 20:30h 22:30h HK "Zagreb" (ŠSD "Pešćenica"), Zgb
Petak 01.07. 20:00h 22:00h HK "Lika", Trg žrtava faš. 3, Zgb
Petak 04.07. ? ? Termin i lokacija biti će naknadno određeni
Srijeda 06.07. 20:00h 22:00h HK "Lika", Trg žrtava faš. 3, Zgb

Treninge će voditi prof. Davor Jakubek, trener seniorske reprezentacije.

U jutarnjim terminima treninzi će se održavati po formuli individualnog rada. O mjestu održavanja trener reprezentacije će osobno obavijestiti svakog reprezentativca i njegovog klupskog trenera.

 

Na treninge prema gore navedenom rasporedu pozivaju se slijedeći članovi reprezentacije:

  1. Ivan Lizatović, Lokomotiva
  2. Ivan Lončarić, Podravka
  3. Tonimir Sokol, Vindija
  4. Danijel Janečić, Lika
  5. Neven Žugaj, Lika
  6. Božo Starčević, Metalac
  7. Nenad Žugaj, Lika
  8. Siniša Hogač, Metalac
  9. Hrvoje Šavuk, Sesvete
  10. Anton Đok, Sesvete
  11. Marko Koščević, Metalac
  12. Dominik Etlinger, Metalac

i njihovi sparing partneri:

  1. Tin Bregović, PIK Vrbovec,
  2. Tomislav Lavrić, Gavrilović
  3. Sandro Frankol, Podravka
  4. Luka Šačić Sesvetski Kraljevec
  5. Benjamin Šokman Vindija
  6. Kristijan Šimatić Gavrilović
  7. Matej Marjanović Gavrilović
  8. Hrvoje Matovina, Hrv. dragovoljac
  9. Mislav Kukas Sesvete
  10. Hrvoje Krizmanić Gavrilović
  11. Robert Sigur, Gavrilović
  12. Ignacije Valečić, Metalac
  13. Krešimir Franić Hrv. dragovoljac
  14. Ivan Zirdum Sesvete
  15. Ivica Vranko, PIK Vrbovec
  16. Ivan Mihalj Hrvatski dragovoljac
  17. Stjepan Lavrić Gavrilović
  18. Mato Katić Sesvete
  19. Eugen Jakovljević Metalac
  20. Matija Zorić Metalac
  21. Josip Lopac, Lika
  22. Kos Neven Vindija
  23. Matej Lipovac Hrvatski dragovoljac
  24. Dejan Šokman, Vindija
  25. Ivan Kralj, Lika
  26. Marko Klement Slatina

 

Popis sparing partnera napravljen je šire zbog obaveze juniora i kadeta na planiranim pripremama i nastupima reprezentacije.

Molimo primatelje elektronske pošte u klubovima da o treninzima obavijeste kandidate iz svojih klubova.

U slučaju opravdane spriječenosti javiti treneru Davoru Jakubeku na mob. 099/210 98 99 i 099/814 51 43.

 

 

VAŽNI LINKOVI

United World Wrestling CELA (European amateur wrestling federation) Hrvatski Olimpijski Odbor KIF (Kineziološki fakultet u Zagrebu) Zagrebački športski savez Database

SPONZORI

JANAF-150x60 SITAL d.o.o. Hrvatska Elektroprivreda M pro sport