Slider-Neven4-manji Aktualnosti
30/06/2019

Ivan Huklek peti na Europskim Igrama u Minsku!

Ivan_Huklek-Minsk_2019-04

Ivan Huklek, naš reprezentativac u kategoriji do 87 kg  osvojio je 5. mjesto na Europskim Igrama u Minsku.

Ivan nažalost nije uspio danas pobijediti svog protivnika u borbi za brončanu medalju. Od njega je bolji na bodove (7:1)  bio odličan mađarski hrvač Viktor Lorinz, osvajač više europskih i svjetskih medalja.

Ivan je tako zauzeo vrlo dobro 5. mjesto, pobijedivši prvo Rumunja Mariea a potom i  Rusa Ozdoeva, dok je u 1/2 finalu izgubio od Azerbejdžanca Abbasova i u borbi za broncu od već spomenutog Mađara Lorinza.

Od ostalih naših hrvača, Ivan Lizatović osvojio je 9. mjesto u kategoriji do 60 kg s 1 pobjedom protiv Azerbejdžanca Guliyeva i 1 porazom od Gruzijca Chkhartishvilija. Božo Starčević osvojio je 10. mjesto u kat. do 77 kg tijesnim porazom protiv Moldavca Beshleage (3:4). Ante Milković izgubio je u kat. do 130 kg svoju borbu od Azerbejdžanca Shariatija i tako se oprostio od natjecanja.