Slider-Neven4-manji Aktualnosti
19/06/2011

HK Sesvetski Kraljevec osvojio je dječačku ligu za 2011. godinu!

HK "SESVETSKI KRALJEVEC" OSVOJIO DJEČAČKU LIGU 2011. GODINE!!!!!!!!

Na danas održanom final fouru lige za dječake uvjerljivo su osvojili 1. mjesto!!

Prvo su u polufinalu pobijedili hrvače iz Brezovice rezultatom 9-2, da bi nakon toga u finalnom susretu uvjerljivo pobijedili ekipu iz Sesveta također rezultatom 9-2 i time osvojili 1. mjesto.

Ovo je potvrda odličnog rada škole hrvanja HK Sesvetski Kraljevec i ovogodišnje dominacije u uzrastu dječaka. Naime, ove godinu bili su najuspješniji klub u uzrastu mlađih dječaka na: Prvenstvu županije, Prvenstvu Hrvatske, na međunarodnom  turniru "Zlatni Pijetao" u Koprivnici, na početničkom Prvenstvu, te su bili i pobjednici Međuškolske lige za dječake 2011. godine.

Današnju ekipu sačinjavali su : Ivić Juraj, Raič Ante, Borecki David, Šačić Fran, Habek Lovro, Anušić Marko, Smetko Filip, Gruber Franko, Grebenar Luka, i Kopljar Stipo.

Treneri su bili : Dinko Kremić i Marko Šačić