Slider-Neven4-manji Aktualnosti
27/10/2018

Danijel Janečić danas navečer u borbi za brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Budimpešti

UWW_Logo_800x600

Nakon jučerašnjeg poraza od predstavnika Srbije Davora Štefaneka, Danijel Janečić je budući da je Štefanek ušao u finale, dobio priliku da kros repasaž dođe u šansu boriti se za brončanu medalju.

Tu priliku je i iskoristio.

U prvom kolu repasaža težinske kategorije do 67 kg. Danijel je tehničkim tušem pobijedio predstavnika Kineskog Taipea  Ying Hua Hunga tehničkim tušem 13:4, u drugom kolu repasaža, pobjedom na bodove 10:3 bio je bolji od Danca Fredrika Bjerrehuusa.

U borbi za 3. mjesto očekuje ga Poljak armenskog podrijetla Gevorg Sahakayan.

Finalne borbe počinju danas  u 18:00 h.

Božo Starčević je u težinskoj kategoriji do 77 kg. u 1/16 finala pobijedio Nijemca Pascala Eiselea, u 1/8 finala izgubio je od Korejca Hyeonwooa Kima, no ukoliko Kim uđe u finale, Božo sutra kao i Danijel ima priliku kroz repasaž ući u borbu za 3. mjesto.