Slider-Neven4-manji Aktualnosti
02/07/2017

Ante Milković 7. na Prvenstvu Europe za juniore u Dortmundu (Njemačka)

2017 07 02 Ante Milković Dortmund

Završilo je Prvenstvo Europe za juniore i juniorke koje je održano od 26.lipnja do 02.srpnja 2017.g. u Dortmundu (Njemačka).

Ante Milković u težinskoj kategoriji do 120 kg. grčko rimski način, osvojio je 7. mjesto.

U kvalifikacijskom predkolu Ante je pobjedio Grka Ioannisa Sidiropoulusa tušem, u 1/4 finala od njega je bolji bio Rumun Leonard Berei. U konačnom poretku plasiran je na 7. mjestu u konkurenciji 14 teškaša.

Na ovom prvenstvu u težnskoj kategoriji do 74 kg. nastupio je i Pavel Puklavec, koji je plasiran na 14.mjestu od 22 hrvača.

Juniore je vodio trener juniorske reprezentacije Anton Đok.

Uz juniore u Dortmundu su nastupile su i juniorke Stella Kartalija, Martina Jukić i Andrea Rojnić koje je vodio trener Senad Mujagić. Na prvenstvu je sudio međunarodni sudac Saša Petak.